Hizmetlerimiz

MUTU MEDYA YAZILIM VE REKLAM HİZMETLERİ

Mutu Medya, Kurumsal Web Siteleri, Kişisel Web Siteleri, Proje Bazlı Web Siteleri, E-Ticaret Paketleri, Arama Motoru Optimizasyonu, Sosyal Medya Yönetimi, İnternet Reklamcılığı alanlarında profesyonel çözümler üretmektedir.

Web Tasarım

Firmanızın ihtiyaçlarını belirleyip , sektörünüzün trendlerine uygun web sitesi tasarımı konusunda uzmanlanmış firmamız ,size en iyi şekilde hizmet verecektir. Amacımız ekonomik fakat etkin web siteleri yapmaktır.

SEO

Arama motoru optimizasyonu , yapılacak kapsamlı bir çalışma ile web sitenizin diğer web siteleri arasından sıyrılarak arama motorlarında belirli kelimeler ile yapılan aramalarda üst sıralarda çıkmasını sağlayabiliriz.

E-Ticaret Projeleri

Elektronik ticaret (e-ticaret) ile işletmenizi büyütebilir ve cirolarınızı arttırabilirsiniz.

Özel Yazılım Çözümleri

Mutu Medya işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda otomatik içerik yönetimi sağlayan ve anında güncelleme işlemlerinizi online olarak yapabileceğiniz yazılımları sitenize özel olarak hazırlar ve entegrasyonunu gerçekleştirir.

İçerik Üretimi

SEO uyumlu içerik üretimi, blog yönetimi, haber küratörlüğü, video, infografik, e-bülten içerikleri ve yeni medyaya dair her şey.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya sadece "eğlence" amaçlı vakit geçirilen bir platform değil! Facebook, Twitter, Youtube gibi platformlarda markanızı Mutu Medya'nın profesyonel ekibi yönetiyor ve dijital dünyada markanıza uygun kitlelere ulaşıyoruz.

Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Logonuzun kullanıldığı her mecrada matbu evraklarda, tabelalarda, araç üzerlerinde, panolarda nasıl görüneceğini şu an ihtiyacınız olmasa bile ilerde ihtiyaç olabileceğini düşünerek kurumunuzda kalıcı bir görsel kimlik kitapçığı yaptırmalısınız.

Ürün Fotoğrafçılığı

Fotoğraf ve videonun bireyler üzerinde yarattığı etkinin bilincinde olan Mutu Medya, müşterilerinin beklentileri ile ihtiyaçlarını tespit edip onlara kendilerini en iyi şekilde ifade edebilecekleri ortamı sunmaya çalışır.

SOSYAL MEDYA'DA ÜN SALMAK İÇİN HEMEN TEKLİF ALIN!

Sosyal Medya platformlarında markanızı Mutu Medya'nın profesyonel ekibi ile firmanızı hedef kitlenize ulaştırıyoruz.