Mutu Medya E-Ticaret Yazılımı

Mutu Medya olarak, Firmanızda ürettiğiniz ürün ya da hizmetlerin zaman ve mekân fark etmeksizin 7/24 açık bir mağaza sistemi ile daha çok müşteriye erişiminizi kolaylaştırıyoruz.

Sizin istek ve ihtiyaçlarınıza yönelik hazırlanan e-ticaret siteleri ile maliyetten daha çok tasarruf ederek satışlarınızı artırmanız için firmanızın çözüm ortağı oluyoruz.

E-Ticaret Türleri

➤ İşletmeden Tüketiciye (B2C)

Bir işletme, bireysel bir tüketiciye bir mal veya hizmet sattığında (örnek vermek gerekirse bir çevrimiçi perakendeciden bir çift ayakkabı, elektronik ürün, kıyafet vb. satın alırsınız).

➤ İşletmeden İşletmeye (B2B)

Bir işletme başka bir işletmeye mal veya hizmet satarsa (örneğin bir işletme, diğer işletmelerin kullanması için bir ürün veya hizmet satar.)

➤ Tüketiciden İşletmeye (C2B)

Bir tüketici kendi ürünlerini veya hizmetlerini bir işletmeye veya kuruma sattığında (örneğin bir kişi kendi imkanları ile ürettiği bir ürünü bir firmaya sattığında gerçekleşir.)

➤ Tüketiciden, Tüketiciye (C2C)

Tüketici başka bir tüketiciye ürün veya hizmet satar (örneğin eski mobilyalarınızı gittigidiyor’da başka bir tüketiciye satıyorsunuz).

İzmir E-Ticaret Yazılımı

İzmir e-ticaret yazılımı ile siz de firmanızı bir adım öne taşıyabilirsiniz. Geleneksel ticaret artık yavaş yavaş etkisini kaybetmeye başlamaktadır. Bu ticaretin yerini daha çok internet ortamı almaktadır. İnternet ortamında yapılan satışlar normal satışların önüne geçebilmektedir. Hemen hemen herkes tüm ürünleri internetten sipariş etmektedir. Kimi zaman bir su kimi zaman büyük bir televizyon kimi zaman binlerce TL değerinde bir ısıtıcı, kombi veya farklı ürünler internet üzerinden satılmaktadır. İnsanların internet ortamına bu kadar düşkün olması ise firma sahiplerinin internet ortamında bulunması gerekliliğini artırmaktadır.

Firmamız bu alandaki ihtiyacınızı karşılayacak kapasiteye sahiptir. Alacağınız hizmet ile kısa süre içinde e-ticaret sitenizin kurulmasını sağlayabilirsiniz. Sonrasında ise satışlarınızı yapmaya başlayabilirsiniz.

🗹 Güçlü SEO Desteği

E-ticaret yazılımımız gelişmiş SEO altyapısı sayesinde, ürünleriniz arama motorlarında doğru bir şekilde tanımlanır.

🗹 Entegre Sistem

E-ticaret yazılımımız ile, büyük pazaryerleri, ERP – Muhasebe programlarına entegre olabilir tüm stoklarınızı ve siparişleriniz eşleştirebilirsiniz.

🗹 İçeri / Dışarı Aktar

Gelişmiş içeri / dışarı aktar modülü sayesinde istediğiniz ürün xml veya excel dosyasını kolaylıkla içeri alabilir, istediğiniz formatta dışarı aktarabilirsiniz.

🗹 Kampanya Promosyon Modülleri

E-ticaret yazılımımız da bulunan kampanya / promosyon modülleri ile sepet bazlı, ürün bazlı kampanyalar oluşturabilirsiniz.

🗹 Sosyal Medya Entegrasyonu

Facebook feed sayesinde ürünleriniz otomatik olarak kolayca Facebook mağazanıza, ordanda Instagram mağazanıza aktarabilirsiniz.

🗹 Hızlı & Güvenli Altyapı

E-ticaret sitenizin hızlı ve güvenlikli şekilde çalışması için donanımı ve güvenliği yüksek sunucular kullanıyoruz.

İşinizi e-ticaret’e taşımak için hemen teklif alınız!

Hızlı ve güvenli e-ticaret yazılımız ile işinizi internete taşıyoruz.

Bizi Hemen Arayın