Kurumsal Mail Çözümleri

Kurumsal Mail hizmeti, işletmeniz içinde kullandığınız mail hesaplarının daha hızlı, kesintisiz ve güvenli bir şekilde yönetmeniz için optimize edilmiş mail servisidir.

Örneğin, alan adınız sirketadiniz.com ise, kurumsal e-posta adresleriniz aşağıdaki örneklerdeki gibi olabilir:

• adiniz@sirketadiniz.com
• iletisim@sirketadiniz.com
• destek@sirketadiniz.com
• satis@sirketadiniz.com

Kurumsal Mail Kullanmanın Avantajları

➤ Profesyonel Bir Görünüm Sağlar

Kurumsal bir e-posta adresi markanızın daha profesyonel görünmesini sağlar. Herkes bir Gmail hesabı oluşturarak, her yere e-posta gönderebilir. Fakat kurumsal bir iş e-posta adresi, müşterilerinizin gözünde profesyonelliği ne kadar ciddiye aldığınızı gösterir.

➤ Müşteri Güvenini Artırır

Kurumsal e-posta adresi müşteri güvenini ve bağlılığını artırır. Müşteriler iş ile ilgili bir teklifte bulunacağınız zaman, gmail.com veya yahoo.com gibi genel bir adresten e-posta alırlarsa, sizi ciddiye almazlar. Öte yandan, kurumsal bir e-posta adresi güvenilirlik sağlar. Böylece, müşterileriniz sizinle iş yapmaya daha açık olur.

➤ Marka Tanıtımına Katkıda Bulunur

Kurumsal bir e-posta adresi markanızı daha tanınabilir hale getirir. Alan adınızın e-posta adresinizde yer alması, markanızı ve web sitenizi tanıtmanıza yardımcı olur. Sizden e-posta alan kişiler, e-posta adresinizi markanızla ilişkilendirir.

➤ Daha Güvenilirdir

İşletme yazışmaları özel e-posta iletişiminden farklıdır. Spam sorunları ve veri ihlalleri işinize ciddi zararlar verebilir, bu nedenle böyle bir duruma düşmekten kaçınmanız gerekir. Kurumsal e-posta servis sağlayıcıları, iş iletişiminizi güvende tutmak için genellikle daha gelişmiş güvenlik teknolojilerine sahiptir.

Kurumsal Mail Çözümleri için hemen teklif alınız!

Kurumsal Mail kullanarak işletmenizin bilinirliğini ve güvenirliğini attırabilirsiniz.

Bizi Hemen Arayın