MUTU MEDYA GİZLİLİK POLİTİKASI

Müşterilerimizin gizliliği bizim için çok önemli. Bu sebeple yaptığımız her sözleşmede müşterilerimizin maddi ve manevi her türlü bilgi paylaşımları ve özlük bilgi haklarını kanun önünde koruyabilmek için gizlilik sözleşmesi imzalarız.

Tüm bilgileriniz kanunen Mutu Medya güvencesinde işlenir.

Temel prensipler:

Firmalardan, Şahıslardan edinilmiş tüm yazılı ya da elektronik bilgiler iş sözleşmesinin bitimine müteakip 2 hafta içerisinde müşteri onayına gerek duymaksızın Mutu Medya bilgisayarlarından silinir. Sözleşmede aksi belirtildiği takdirde bilgiler tekrar kullanılmak üzere sistemde kayıtlı kalabilir.

Gönderilmiş tüm bilgiler dijital mecralarda (web sitesi, sunum, katalog vb.) yayınlanmak üzere müşteri tarafından aksi belirtilmemişse yayınlanır. Firma ya da şahıslar tarafından gönderilen resimler veya bilgiler Mutu Medya tarafından 3. kişilerle paylaşılmaz, kullanılmaz.  Fakat bu bilgilerin dijital mecralar (web sitesi, sunum, katalog vb.) aracılığı ile müşteri izni dışındaki kişiler tarafından kullanılması Mutu Medya’yı bağlamaz.

Mutu Medya’dan edinilmiş ftp, hosting kontrol, domain kontrol vb. bilgilerinin hepsini iş sözleşmesinin bitimine müteakip bilgisayarlarından siler. Ftp, hosting ve domain şifrelerinin değiştirilmesi konusunda müşterisine bilgilendirme maili gönderir. Mutu Medya’ya ait hosting hizmetini kullanan firmalar için herhangi bir silme işlemi kullanılmaz.

Usb, cd, dvd, internet vb mecralar ile birlikte gelen dijital medya ve bilgiler iş sözleşmesi bitimine müteakip müşteri tarafından geri alınmamış ise imha edilir.

Sözlü olarak dile getirilmiş bilgi ve sırlar için Mutu Medya’dan hak talep edilemez.

Her iş sözleşmesine müteakip firmalar ile gizlilik sözleşmesi imzalanır. Mutu Medya gizlilik sözleşmesi müşterisinin haklarını korumaya yönelik müşterinin sektörüne göre özel olarak düzenlenir.

Bizi Hemen Arayın